Çalışmalarımız

backlit-blur-couple-556667

Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü, her ne kadar da büyü olarak adlandırılmış olsa bile, aslında sevgiliye duyulan özlemin, hasretin sonucu ortaya çıkmış ve vefk yardımıyla aşkınıza, sevgilinize ulaşmayı hedefleyen etkin bir dua biçimidir. 

img_4586

Bağlama

Bağlama Büyüsü, ilişkilerde sorun olduğunda, eşiniz veya sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanılan zamanlarda başvurulan ve ilişkiyi toparlamak amacıyla değerlendirilen bir büyü türüdür.

band-blur-close-up-265730

Evlenme

Evlilik Büyüsü, evlilikle ilgili yersiz endişe, korku ve tereddütleri olan kişilerin bu tür tedirginliklerini ortadan kaldırmak ve ilişkinin evlilikle sonuçlanmasını sağlamak amacıyla yapılır.

backlit-blur-couple-1415131

Geri Getirme

Bir süredir beraberlik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden ayrılması dayanılması güç bir durumdur. Sevdiğiniz kişi ayrılmış ve bu ayrılık dayanılmaz bir hale gelmiştir. 

adult-affection-care-1251177

Kısmet Açma

Müslüman, dünya hayatında kendisine tayin olunan yazgısını tevekkülle, sabırla ve metanetle Allah’ın takdiri olduğunu bilerek yaşarsa, hem inancını yüceltmiş hem de kendi değerini arttırmış olur.

voodoo

Büyü Bozma

Büyünün nasıl bozulduğunu veya büyünün bozulması için uzman bir kişinin desteğinin alınma ihtiyacının nereden doğduğunu anlayabilmek için öncelikle büyü kavramı hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir.

421614-PDG3NS-184

Vefk

Vefkler, Tevafuk kelimesinin kökünden gelir. Tesadüf; rast gelme, kendiliğinden olma, tedbirsiz meydana gelme.Tevafuk; birbirine uygunluk, muvafık oluş, nizamlanmış biçimde birbirine uygun olmak.

Yardıma mı ihtiyacınız var Bize Yazın